close
تبلیغات در اینترنت
درباره موتور سیکلت

تبلیغات

کافیه روی لینک بزنیدتاکسب درامد اینترنتی از طریق پاپ اپ برای وبلاگ و وداشته باشیدhttp://irpopup.net/refer/117

درباره موتور سیکلت

924fgdg89 863 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران

موتورسیکلت‌هایی لوکس با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان وارد ایران شد. پس از ورود انواع خودروهای لوکس از پورشه گرفته تا مازراتی و انواع دیگر خودروهای خارجی که قیمت‌های آنها به چندین میلیارد تومان هم می‌رسد، موتورسیکلت های لوکس و آمریکایی هم وارد تهران شده‌اند.

به نوشته خبرآنلاین، بازار موتورسکیلت تهران این روزها شاهد عرضه موتورسیکلت‌هایی است که از حداقل یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تا حداکثر ۱۲۵ میلیون تومان ارزش دارند.
در بازار موتورسیکلت تهران شاید بتوان چهار گروه موتورسیکلت را تقسیم‌بندی کرد. گروه اول ارزان‌ترین‌ها با حجم موتور ۱۲۵ سی‌سی هستند که از رنج قیمتی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شروع می‌شوند و تا دو میلیون تومان هم در بازار وجود دارند.
 
گروه دوم موتورسیکلت‌های با حجم موتور ۱۳۵ تا ۲۰۰ سی‌سی هستند که با رنج قیمتی حداقل چهار میلیون و حداکثر ۶ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.
 
گروه سوم موتور سیکلت‌ها، محصولات با حجم موتور ۲۵۰ سی‌سی هستند که از حدود ۱۵ میلیون تا ۳۶ میلیون تومان ارزش دارند.
 
تا اینجا هیچ کدام از این موتورسیکلت‌ها برای تردد نیاز به مجوز نیروی انتظامی ندارند اما در گروه چهارم موتورسیکلت‌ها که شاید به آنها بتوان لوکس گفت با حجم موتوری بیش از ۲۵۰ سی‌سی تا ۱۱۰۰ سی‌سی هستند. موتورسیکلت‌هایی که قیمت آنها از ۴۰ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۱۲۵ میلیون تومان هم می‌رسد.
 
ارزان‌ترین موتورهای بازار
 
ارزان‌ترین موتور سیکلت‌های بازار موتورسیکلت‌های با موتورهای ۱۲۵ سی‌سی هستند؛ همان موتورسیکلت‌هایی که بیشترین تردد را در شهر تهران دارند. این موتورها حتی از موتور گازی براوو که دیگر به تاریخ پیوسته هم ارزان‌تر هستند. در حالی که هنوز هم موتور براوو (موتور گازی) کارکرده در بازار تهران وجود دارد و با قیمت دو میلیون تومان به فروش می‌رسد اما موتورهای ۱۲۵ سی‌سی مدل ۱۳۹۲ ارزان‌تر از موتور گازی به تاریخ پیوسته هستند.
 
این موتورهای ۱۲۵ سی‌سی از قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شروع می‌شوند و معمولا برخی برندها گران‌تر و تا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و بعضا دو میلیون تومان هم محصول خود را می‌فروشند.
 
مثلا موتور ۱۲۵ سی‌سی با برند هیرمند یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. البته موتور گازی با برند ویلا ۷۰ سی سی هم در بازار وجود دارد که با وجود کارکرده بودنش با نرخ یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
 
92484 524 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران
 
موتورسیکلت‌های ۶ میلیونی
 
در کنار موتورسیکلت‌های ۱۲۵ سی‌سی که بیشترین تردد در تهران را دارند، طی سال‌های اخیر موتورسیکلت‌های ۱۳۵، ۱۸۰ و ۲۰۰ سی‌سی نیز افزایش قابل توجهی یافته‌اند.
 
این موتورها با برندهای آپاچی، پالس و پولسار به فروش می‌رسند و از کشور هند وارد ایران شده‌اند. در این سه، برند آپاچی گران‌ترین به نظر می‌رسد و قیمت مدل ۹۲ آن به بیش از ۵٫۵ میلیون تومان می‌رسد.
 
 92485 173 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران 
 
با وجود این، موتورavenjer  با حجم موتور ۲۰۰ سی‌سی از سری تولیدی‌های شرکت باجاج هند هم وجود دارد که شبیه موتورهای هزار دهه‌های پیشین است و با نرخ شش میلیون تومان به فروش می‌رسد. البته از این نوع موتور مدل ۹۲ در بازار به چشم نمی‌خورد و این شش میلیون تومان برای مدل ۱۳۹۰ آن است.
 
 92486 549 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران 
 
اما موتورسیکلت‌های ارزان‌تر این گروه موتورسیکلت‌های کارکرده آپاچی، پالس و پولسار با حجم موتور ۱۸۰ یا ۲۰۰ سی‌سی است که به عنوان مثال یک آپاچی مدل سال ۱۳۹۰ با قیمت چهار میلیون تومان به فروش می‌رسد.
 
موتورهای پالس با حجم موتور ۱۳۵ سی‌سی نیز با قیمت چهار میلیون و ۳۸۵ هزار تومان در بازار به فروش می‌روند.
 
موتورهای تریل چینی نیز که معمولا برای مناطق خشک و کویری بیشترین کاربرد را دارند با قیمت حدود چهار میلیون تومان در بازار وجود دارند.
 
92487 645 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران
 
موتورهای غول‌پیکر
 
دسته سوم موتورسیکلت‌های موجود در بازار موتورسیکلت‌های غول‌پیکری است که از حدود ۱۵ میلیون تومان تا ۳۶ میلیون تومان ارزش دارند. این موتورسیکلت‌ها بیشتر محصول سه کشور ژاپن، کره و هند هستند.
 
ارزان‌ترین موتورسیکلت این گروه، موتور سیکلت‌های هوسانگ کره‌ای با حجم موتور ۲۵۰ سی‌سی است که هرچند صفر آن با قیمت ۱۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد اما کارکرده آن نیز در بازار وجود دارد که با قیمت ۱۴٫۵ میلیون تومان عرضه شده است.
 
92488 467 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران 
 
موتورسیکلت آکویلا نیز که شباهت بسیاری به موتورهای هزار دارد با حجم موتوری ۲۵۰ سی‌سی با قیمت ۲۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
 
92489 863 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران
 
موتورسیکلت هوندای ژاپنی ۲۵۰ سی‌سی نیز در چند مغازه با نرخ ۲۴ میلیون تومان و در چند مغازه دیگر با نرخ ۲۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
 
92490 764 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران
 
موتورسیکلت کاوازاکی با حجم موتوری ۲۵۰ سی‌سی نیز در چند مغازه محله گمرک با نرخ ۳۵ میلیون تومان و در چند مغازه دیگر این محله با نرخ ۳۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
 
 92491 453 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران
 
موتورسیکلت‌های لوکس
 
اما گران‌ترین گروه موتورسیکلت‌های بازار تهران موتورسیکلت‌هایی هستند که تردد آنها نیاز به مجوز برای موتورسیکلت‌ران دارد. مجوزهایی که به رانندگان این موتورها داده می‌شود و تنها افرادی می‌توانند بر این موتورسیکلت‌ها سوار شوند که مجوز مربوطه را داشته باشند.
 
گران‌ترین موتورسیکلت مشاهده شده در تهران موتورسیکلتی است که به گفته فروشنده آن سوزوکی به سفارش کشور آمریکا ساخته است. این موتورسیکلت با حجم موتور ۱۱۰۰ سی‌سی به میزان ۱۲۵ میلیون تومان نرخ‌گذاری شده است.
 
92492 880 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران 
 
موتورسیکلت هوندای ژاپن با حجم موتور هزار سی‌سی مدل ۲۰۰۷ نیز با قیمت ۷۵ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.
 
 92493 946 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران
 
همچنین یک موتورسیکلت کاوازاکی با حجم موتور ۶۳۶ سی‌سی ۴۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده ست.
 
92494 807 قیمت و مشخصات موتور سیکلت های موجود در بازار ایران


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

مطالب مرتبط
جواب بازی جذاب و شیرین ایرانی افتابه
جدید و خنده دار جوک و لطیفه های بامزه
اینجا همه باکلاسند
کری خوانی نویر برای مسی
دختر عجیب و 17 ساله که هرگز پیر نمی شود +عکس جالب
تفاوت قدرت معین رضوانی با روح الله داداشی
وقتی که خدا میخواد یکی زنده بماند
قوی ترین دختر بچه ایرانی
عجیب‌ترین کشور دنیا فقط با شش نفر جمعیت!!
عکس های فتوشاپ شده

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته

» جواب بازی همکلاسیا نسخه۱.۱ »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» جواب کامل تا مرحله ۷۳۰ بازی باقلوا »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» جواب بازی مستر مخ ۱.۳ »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» جواب بازی مستر مخ ۱.۲ »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» سگ دعوا در ایران »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» خخخ انگشت کردن و مخ زدن مرد مست به خبرنگار در حال گزارش زنده تلوزیونی نبینید از دست رفته ها »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» زن زلیل خاک بر سر ده ساله از ترس زنش تو غار زندگی میکنه »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» جوانترین مادر بزرگ دنیا »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» ایا خود ارضای حرام است »» جمعه 27 آذر 1394
» تلگرام جان دو نفر را نجات داد »» جمعه 27 آذر 1394