close
تبلیغات در اینترنت
ورزشی

تبلیغات

کافیه روی لینک بزنیدتاکسب درامد اینترنتی از طریق پاپ اپ برای وبلاگ و وداشته باشیدhttp://irpopup.net/refer/117

کری خوانی نویر برای مسی

 

مصاحبه نویر در آستانه بازی با بارسلونا و رویارویی با مسی را در زیر بخوانید:    لیونل ( مسی) پسر متواضعی است. من برای او و افتخارات زیادی که تا به حال به دست آورده احترام فوق العاده زیادی قائلم، اما برای موفقیت در فوتبال نکته کلیدی این است که هنگامی که وارد زمین مسابقه می شوید قدرت و کفیت خودتان را نشان داده و به همگان اثبات کنید که رئیس چه کسی است. من در فینال جام جهانی نیز با همین رویکرد برابر مسی بازی کردم و خوشبختانه همه چیز مطابق میل من پیش رفت.

    پیروزی 7-0 برابر بارسلونا در نیمه نهایی دو فصل پیش؟ بازی برابر بارسا یک فینال قبل از فینال است.  هدف اصلی ما حضور در فینال ویژه برلین است. ما دو سال پیش توانستیم در هر دو مسابقه رفت و برگشت قدرتمان را به آن ها دیکته کنیم، اما شرایط تغییر کرده است. آن ها دیگر مصدومی نداشته و مسی نیز به دوران اوجش بازگشته است و در عین حال این ما هستیم که چند تن از بازیکنان کلیدی مان را در اختیار نداریم. 

    چهارشنبه شب در آزمون بزرگی حاضر خواهیم بود، اما من اطمینان دارم که می توانیم از شانس های مان برای صعود به فینال بازی ها استفاده کنیم. ما با این فکر وارد زمین خواهیم شد که بتوانیم با نشان دادن شخصیت بالا، بی رحم بودن در زمین مسابقه و با استفاده از شرایط ایده آل  فیزیکی بازیکنان حاضر در تیم بار دیگر قدرت خود را به همگان نشان دهیم.


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 7

درباره : ورزشی ,

تفاوت قدرت معین رضوانی با روح الله داداشی

تفاوت قدرت معین رضوانی با روح الله داداشی


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 4

درباره : ورزشی , ورزشی ,

آمدن رونی کلمن به ایران؟؟؟؟

رونی کلمن در تهران ؟

 

بعد از «پهلوان اكبر خراساني»‌ها، حالا به احترام «روني كلمن» همه جا رخصت

 

روزنامه اعتماد:نه تنها ذائقه و فرهنگ ايراني، بلكه نوع نگاه مردم جامعه در چند دهه گذشته نسبت به مسائل مختلف تغيير كرده است. ديگر آبگوشت و قرمه‌سبزي آن غذاهايي نيست كه مردم در سفارشات‌شان اولويت دارد و پيتزا و ساندويچ در منوهاي اصلي، خود نمايي مي‌كنند. فرهنگ ايراني هم تغيير عمده داشته در اين گذرِ، از سنت به مدرنيته، براي همين هم اسطوره‌ها و ستاره‌ها نيز نزد توده مردم تغيير كرده و ديگر آنهايي نيستند كه در گذشته افراد دوست داشتند و مي‌پسنديدند. باري، روزگاري «پوريا ولي» و «پهلوان اكبر خراساني» ستاره‌هاي مردم ايران بودند و حالا «لئونل مسي» و «راجر فدرر»؛ اما خب ايرانيان كه همواره به مردان قدرتمند علاقه نشان داده‌اند در سال‌هاي گذشته بيشتر از هر كشوري به رشته بدنسازی و پرورش اندام روي آورده و حتي هر جا را كه توانستند تبديل به باشگاه بدنسازي كردند، حتي زيرزمين‌هاي خانه‌ها را. «آرنولد» و «روني كلمن» شدند اسطوره‌هاي ايرانيان علاقه‌مند به پرورش اندام و جوانان ايراني به دنبال آرنولد شدن، وزنه‌هاي سنگين زدند به مدد مكمل‌ها و دوپينگ‌ها هيكل گنده كردند! حالا هم ستاره‌شان در راه است. روني بزرگ به تهران مي‌آيد! غول رشته بدنسازي و پرورش اندام جهان كه ٨ عنوان قهرماني در مستر اُلمپيا (بالاترين سطح مسابقات حرفه‌اي بدنسازي) را در كارنامه دارد، راهي ايران مي‌شود و همايشي بي‌نظير با حضور اين چهره شناخته شده در تهران برگزار خواهد شد و متقاضيان حضور در كلاس يكي از برترين و پرافتخارترين بدنسازان جهان، بايد هزينه‌ قابل توجهي را پرداخت كنند.

 

يك ميليون و ۸۰۰ هزار تومان براي كلاس روني كلمن

 

«روني كلمن» قرار است سوم ارديبهشت به همراه «بيگ رمي» ديگر قهرمان شاخص دنيا، براي نخستين بار در تاريخ ورزش ايران به تهران سفر كند. قرار است كلمن به همراه رمي در مدت زمان اقامت دو روزه‌ خود در تهران به صورت فشرده سه كلاس بدنسازي را برگزار كنند. اين كلاس‌ها در حالي برگزار خواهد شد كه براي نخستين بار بانوان علاقه‌مند به بدنسازي نيز مي‌توانند در اين دوره‌هاي آموزشي حضور داشته باشند. برگزاركنندگان اين دوره آموزشي براي ثبت نام از علاقه‌مندان به حضور در كلاس «روني كلمن» مبالغ جالب توجهي را در نظر گرفته‌اند. صندلي‌هاي VIP اين دوره از كلاس‌ها با مبلغ يك ميليون و ٨٠٠ هزار تومان قيمت‌گذاري شده است. اين پكيج شامل حضور در صندلي‌هاي رديف اول سمينار، عكس يادگاري با كلمن و بيگ رمي، تي‌شرت با امضاي كلمن، اهداي گواهينامه با مهر رييس فدراسيون و كلمن است. پكيج B با قيمت ٨٥٠ هزار تومان شامل حضور در صندلي‌هاي رديف‌هاي ابتدايي، عكس يادگاري با روني كلمن، اهداي گواهينامه با مهر رييس فدراسيون و كلمن است. پكيج C با قيمت ٦٥٠ هزار تومان شامل حضور در صندلي‌‌هاي رديف‌ وسط، عكس يادگاري با كلمن، تي‌شرت با امضاي كلمن، اهداي گواهينامه با مهر رييس فدراسيون و كلمن است. پكيج D با قيمت ٥٥٠ هزار تومان شامل حضور در صندلي‌هاي رديف انتهايي، تي‌شرت با امضاي كلمن، اهداي گواهينامه با مهر رييس فدراسيون و كلمن است.

 

«رابرت دنيرو» و «مارادونا» را هم به تهران بياوريد

 

 

ترديدي نيست كه تمام صندلي‌هاي اين كلاس پر خواهد شد و علاقه‌مندان بي‌شمار روني –كه بلافاصله بعد از با خبر شدن حضورش در تهران در سريع‌ترين زمان ممكن بيش از ٥٠ هزار پيام خوشا‌مد براي او فرستاده‌اند- حضوري گرم در كلاس اين قهرمان خواهد داشت و كلي دلار نصيب او و برگزار‌كنندگان اين كلاس خواهند كرد! اين نشان مي‌دهد كه آوردن ستاره‌هاي شناخته شده دنيا به ايران مي‌تواند خيلي جالب باشد و بسيار درآمدزا. بي‌شك مردمي كه در زمان ورود تيم ميلان به تهران چيزي نمانده بود از سر و كول «پائولو مالديني» و ديگر ستاره‌هاي اين تيم بالا بروند، با آمدن ستاره‌هاي عرصه‌هاي مختلف بسيار ذوق‌زده شده و كلي پول هزينه خواهند كرد و اين يعني انجام كار فرهنگي به همراه بيزينس و چرخه چرخ اقتصاد. فرض كنيد «رابرت دنيرو» و «آل‌پاچينو» در عالم سينما، «لئونارد كوئن» در دنياي موسيقي و «مارادونا» در ورزش به ايران بيايند و اجراي برنامه كنند يا كلاس بگذارند! ايراني‌هاي مهمان نواز تشنه ديدن ستاره‌هاي جهاني هستند، حالا كه شرايط در سياست خارجه بهتر است، زمان استفاده از اين ظرفيت‌ها و فرصت‌هاست. هم فال است و هم تماشا، هم پول دارد هم كار فرهنگي صورت گرفته.


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 3

درباره : ورزشی , ورزشی ,

رده بندی فیفا

فیفا

رنکینگ جهانی تیم های برتر فوتبال جهان امروز پنجشنبه 20 فروردین ماه 1394 برابر با 9 آوریل 2015 از سوی فدراسیون جهانی فیفا منتشر شد. تیم ملی فوتبال ایران در رده 40 جهان و نخست آسیا قرار گرفت.

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394
بازدید : 363525 نفر

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) امروز پنج شنبه 20 فروردین 139 آخرین رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال دنیا را اعلام کرد که در این رده بندی تیم ملی فوتبال ایران با صعود دو پله ای نسبت به ماه مارس 2015و با 689 امتیاز در رده 40 جهان قرار گرفت و در میان تیم های آسیایی در رتبه نخست جای گرفت.

همچنین در رده بندی ده تیم برتر جهان تیم ملی آلمان همچنان در صدر قرار دارد و تیم های آرژانتین، بلژیک، کلمبیا و برزیل رتبه های دوم تا پنجم جهان را به خود اختصاص دادند.


رده بندی 10 تیم برتر فوتبال دنیا به این ترتیب است:
1- آلمان 1687 امتیاز (بدون تغییر)
2- آرژانتین 1490 امتیاز (بدون تغییر)
3- بلژیک 1457 امتیاز (یک پله صعود)
4- کلمبیا 1412 امتیاز (یک پله سقوط)
5- برزیل 1345 امتیاز (یک پله صعود)
6- هلند 1301 امتیاز (یک پله سقوط)
7- پرتغال 1221 امتیاز (بدون تغییر)
8- اروگوئه 1176 امتیاز (یک پله صعود)
9- سوئیس 1135 امتیاز (3 پله صعود)
10- اسپانیا 1132 امتیاز (یک پله صعود)
 
 
رده بندی 5 تیم برتر آسیا به شرح زیر است:
1- ایران 689 امتیاز (2 پله صعود - چهلم جهان)
2- ژاپن 614 امتیاز (3 پله صعود صعود - پنجاهم جهان)
3- کره جنوبی 575 امتیاز (یک پله سقوط - پنجاه و هفتم جهان)
4- استرالیا 531 امتیاز ( 2 پله صعود – شصت و سوم جهان)
5- امارات 501 امتیاز (یک پله صعود - شصت و هشتم جهان)
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394
بازدید : 363525 نفر

 

امتیاز : نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره : ورزشی ,

مطالب گذشته

» جواب بازی همکلاسیا نسخه۱.۱ »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» جواب کامل تا مرحله ۷۳۰ بازی باقلوا »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» جواب بازی مستر مخ ۱.۳ »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» جواب بازی مستر مخ ۱.۲ »» پنجشنبه 04 آذر 1395
» سگ دعوا در ایران »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» خخخ انگشت کردن و مخ زدن مرد مست به خبرنگار در حال گزارش زنده تلوزیونی نبینید از دست رفته ها »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» زن زلیل خاک بر سر ده ساله از ترس زنش تو غار زندگی میکنه »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» جوانترین مادر بزرگ دنیا »» سه شنبه 18 اسفند 1394
» ایا خود ارضای حرام است »» جمعه 27 آذر 1394
» تلگرام جان دو نفر را نجات داد »» جمعه 27 آذر 1394

نمایشگر آمار آلکسا